Jeste┼Ť tu: strona g┼é├│wna < Informacje i wydarzenia < Wycieczka do Kaczego Bagna ⁄

Informacje i wydarzenia

Wycieczka do Kaczego Bagna

Na pocz─ůtku maja klasa 5B wyruszy┼éa na wycieczk─Ö do Kaczego Bagna w Kurz─Ötniku. Od razu po przyje┼║dzie zabrali┼Ťmy si─Ö za wypiekanie chleba i bu┼éeczek, kt├│re potem ze smakiem zjedli┼Ťmy na ┼Ťniadanie. Nast─Öpnie starali┼Ťmy si─Ö opanowa─ç trudn─ů sztuk─Ö gry na b─Öbnach afryka┼äskich. Wieczorem czeka┼é nas pokaz ta┼äca z ogniem oraz dyskoteka. Nast─Öpny dzie┼ä by┼é r├│wnie┼╝ pe┼éen wra┼╝e┼ä. Po porannej rozgrzewce i ┼Ťniadaniu, zostali┼Ťmy przeniesieni do czas├│w ┼Ťredniowiecza- poznali┼Ťmy histori─Ö ┼éucznictwa i rycerstwa, strzelali┼Ťmy z ┼éuku. P├│┼║niej mieli┼Ťmy okazj─Ö spr├│bowa─ç swoich si┼é w warsztatach szczudlarskich, a tak┼╝e po─çwiczy─ç technik─Ö ta┼äca z ogniem. To by┼éa niezapomniana przygoda!

opublikowano: 2017-05-29, © Joanna Smolczynska,