Jeste┼Ť tu: strona g┼é├│wna < Informacje i wydarzenia < Jak nie czytam, jak czytam ⁄

Informacje i wydarzenia

Jak nie czytam, jak czytam

1 czerwca 2017 przy┼é─ůczyli┼Ťmy si─Ö do og├│lnopolskiej akcji masowego czytania „Jak nie czytam, jak czytam”. Pr├│bowali┼Ťmy pobi─ç ustanowiony rok temu rekord 432 608 os├│b czytaj─ůcych w tym samym momencie. Tak naprawd─Ö rekord by┼é pretekstem, a chodzi┼éo o to, by sobie poczyta─ç. Dla rozrywki, z u┼Ťmiechem, we wsp├│lnym gronie.

Poniewa┼╝ pogoda troch─Ö nas przestraszy┼éa, czytanie musia┼éo si─Ö odby─ç w sali gimnastycznej. By┼éo troch─Ö ciasno i g┼éo┼Ťno, bo zebrali┼Ťmy si─Ö wszyscy: gimnazjali┼Ťci, uczniowie podstaw├│wki i przedszkolaki. Ale widok tylu os├│b (ponad 420) z ksi─ů┼╝k─ů w d┼éoni... bezcenny.

opublikowano: 2017-06-11, © Agnieszka Slabuszewska,